1* hvězdičkové hotely v Guntramsdorf

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Guntramsdorf. Najděte si jeden z hotely a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Guntramsdorf, kde najdeme města Gumpoldskirchen, Möllersdorf, Traiskirchen, Mödling a Achau.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. WinBudget Guntramsdorf 

Foto: WinBudget Guntramsdorf
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
84 %

WinBudget Guntramsdorf provides accommodation in Guntramsdorf. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Free WiFi is available. At the hotel, all rooms include a desk. All rooms have a wardrobe.

Hotely v okolí Guntramsdorf

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Guntramsdorf jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Guntramsdorf. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Guntramsdorf.


2. OEKOTEL Traiskirchen 

Foto: OEKOTEL Traiskirchen
Lokalita: Traiskirchen
Vzdálenost: 1.5 km
Pokojů: 110
Hodnocení hostů
78 %

Oekotel Traiskirchen se nachází v Traiskirchenu, 33 km od Vídně a 50 km od Sopronu. Nabízí výtah, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště na místě.


3. Hotel Gabrium 

Foto: Hotel Gabrium
Vzdálenost: 3.8 km
Pokojů: 23
Hodnocení hostů
87 %

Situated in Maria Enzersdorf, Hotel Gabrium has a garden and a bar. This property is set a short distance from attractions such as Bundesstadion Südstadt. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: